Kamień ozdobny do ogrodu

Kamień ozdobny

Kiedy urządzamy ogród, myślimy nie tylko o roślinności, ale również szerzej, o zagospodarowaniu działki, elementach małej architektury, czy podjazdach, tarasach lub ścieżkach.

Ciekawa opcja do wzięcia pod uwagę, to kamień ozdobnych.

Na rynku dostępnych jest wiele odmian kamieni ozdobnych, zarówno w kamieniołomów polskich jak i zagranicznych.

Różnią się one

  • rodzajem: otoczaki, łupki, grysy…
  • kolorem: jasne (Biała Marianna), ciemne, kolorowe, mieszane…
  • wielkością, od drobnych żwirów po kilkutonowe głazy.

W tak wielkiej różnorodności każdy znajdzie coś do swojego ogrodu. Problem w tym, gdzie znaleźć interesujący nas kamień. Kopalnie i żwirownie są rozproszone po całej Polsce, a transport stanowi istotny koszt. Wynika to głównie z jego wagi.

Można oczywiście zamówić kamień prosto od producenta. Musimy się jednak sami go wyszukać, może pojechać setki kilometrów, aby go obejrzeć, a ilość, przy której opłaca się go transportować liczy się tonach, a może dziesiątkach ton.

Warto więc poszukać firmy, która w naszej okolicy ma bogatą ofertę kamienia. Do tego dobrze, gdyby dysponowała transportem.

Koło Lublina w Motyczu (Kozubszczyzna) znajduje się duży skład kamieni ozdobnych w Centrum Ogrodniczy MIGROLA tuż obok sklepu Stokrotka. To zaledwie 14 km od centrum Lublina. Firma oprócz szerokiego wyboru kruszyw dysponuje transportem do ich przewozu.

Jeżeli więc szukacie Państwo kamienia ozdobnego w Lublinie lub województwie lubelskim warto zapoznać się z ofertą i odwiedzić skład kamienia.

Podobny skład znajduje się również w Bełżycach na trasie Lublin – Opole lubelskie.

Czekamy na informacje o składach kamienia w innych województwach.

Grys Jasny - kamień ogrodowy

Oferta firmy

Migrola

Kontakt